naglowek

SUKCESY MOICH UCZNIÓW

Rok szkolny 2015/2016

Maciej Rosiak - laureat II Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas szóstych)

 

Patrycja Graczewska - III miejsce w II Gminnym Konkursie „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas szóstych)

 

Adrianna Konik - laureat II Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas czwartych)

 

Julia Pacławska - II miejsce w II Gminnym Konkursie „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas czwartych)

 

Maciej Rosiak - Mistrz Tabliczki Mnożenia: laureat I Gminnych Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas starszych)

 

Jan Bełżecki - II miejsce w I Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas starszych)

 

Adrianna Konik - II miejsce w I Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas młodszych)

 

Julia Pacławska - III miejsce w I Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas młodszych)

 

Maciej Rosiakwynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Julia Pacławskawynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Jan Bełżecki - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Jakub Sajnóg- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Aleksander Andrzejewski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Rok szkolny 2014/2015

Karolina Gzowska - laureat I Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt”

 

Dominika Górecka - laureat I Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt”

 

Maciej Rosiak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Jan Bełżecki - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Dominika Górecka- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Karolina Gzowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Rok szkolny 2012/2013

Adrian Górecki - laureat konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty,


Adrian Górecki  - laureat konkursu informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego „MiniLogia 11”

 

Adrian Górecki  - I miejsce w ogólnopolskim konkursie informatycznym "Liga Zadaniowa 04"

 

Adrian Górecki  - laureat ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Pangea 2013"


Adrian Górecki  - złoty medal w miedzynarodowym konkursie matematycznym w Berlinie "Pangea 2013"

 

Adrian Górecki - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Dominik Gąsecki - I miejsce w ogólnopolskim konkursie informatycznym "Liga Zadaniowa 04"

 

Dominik Gąsecki - finalista konkursu informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego „MiniLogia 11”

 

Dominik Gąsecki - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Aleksandra Kufel - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Rok szkolny 2011/2012

Adrian Górecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

Adrian Górecki - laureat Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 10, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie dla uczniów woj. mazowieckiego

 

Adrian Górecki - laureat w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Adrian Górecki - I miejsce w powiecie, I miejsce w województwie, I miejsce w kraju w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

 

Adrian Górecki - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Meridian MMC 2012 w kategorii szkół podstawowych 

 

Adrian Górecki - finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno – Matematycznej

 

Adrian Górecki - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie

 

Adrian Górecki - nagroda I stopnia w konkursie Piłkarzyki – gra dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

 

Aleksandra Kufel - laureatka w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Dominik Gąsecki  - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Dominik Gąsecki  - II miejsce w powiecie, 9 miejsce w województwie  w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

 

Maja Sulewska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Michał Bełżecki  - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Rok szkolny 2010/2011

Urszula Sulewska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

Urszula Sulewska - laureatka Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 09, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie dla uczniów woj. mazowieckiego

 

Urszula Sulewska - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno – Matematycznej

 

Urszula Sulewska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Urszula Sulewskawynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Anna Sasin - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno – Matematycznej

 

Anna Sasin - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Anna Sasin - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Katarzyna Kufel - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno – Matematycznej

 

Katarzyna Kufel - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Adrian Górecki - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Adrian Górecki - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Dominik Witkowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Dominik Witkowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Dominik Gąsecki - wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Dominik Gąsecki - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Rok szkolny 2009/2010

Urszula Sulewska - Laureatka Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

 

Urszula Sulewska - laureatka Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 08, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie dla uczniów woj. mazowieckiego

 

Urszula Sulewska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Urszula Sulewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację wykonaną w Logomocji  "Śladami Chopina"

 

Anna Sasin - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Anna Sasin - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Anna Sasin - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację wykonaną w Logomocji  "Śladami Chopina"

 

Zuzanna Olszak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Zuzanna Olszak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na prezentację wykonaną w Logomocji  "Śladami Chopina"

 

Marek Olszak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie oraz portal "Partnerstwo dla Przyszłości"

 

Katarzyna Kufel - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Rok szkolny 2008/2009

Bartek Dalak - laureat Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 07, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie dla uczniów woj. mazowieckiego

 

Bartek Dalak - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie

 

Bartek Gzowski - laureat Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 07, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie dla uczniów woj. mazowieckiego

 

Bartek Gzowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga Zadaniowa, organizowanego przez OEIiZK w Warszawie

 

Bartek Gzowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Rok szkolny 2007/2008

Bartek Dalak - I miejsce w kategorii szkół podstawowych w konkursie informatycznym organizowanym przez WSiP oraz OEiIZK  - Internetowa Liga Zadaniowa IV edycja 2007/2008

 

Bartek Dalak - bardzo dobry wynik w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny" kategoria Beniamin I

 

Bartek Gzowski - II miejsce w kategorii szkół podstawowych w konkursie informatycznym organizowanym przez WSiP oraz OEiIZK  - Internetowa Liga Zadaniowa IV edycja 2007/2008

 

Bartek Gzowski - bardzo dobry wynik w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny" kategoria Beniamin I

 

Bartek Gzowski - wyróżnienie w konkursie organizowanym przez OEIiZK - "Żaba w Logomocji"

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )